Заочна школа

Наша заочна Школа покликана навчити Божим принципам, допомогти Вам змінити своє мислення, щоб отримувати щоденні перемоги через пізнання Бога.
Заочна форма навчання у Школі передбачає дистанційне навчання з використанням конспектів уроків, які студенти будуть отримувати наземною поштою. Така система навчання спрямована на досягнення людей, у яких немає доступу до мережі Інтернет. Це, перш за все, люди, що знаходяться в реабілітаційних центрах, в’язницях та живуть в містах і селах без доступу до мережі Інтернет. І першим заочним курсом Школи для таких людей вже став клас Біблійної школи «Помазання достатку і надлишку» «Слава».

Переваги нашої ЗБШ:

Безкоштовно: поштові витрати з пересилання навчальних матеріалів здійснюються за рахунок Школи.
– Легко: 1 раз на місяць Ви будете отримувати комплект з 4-х уроків з тестами. Попередньої підготовки, щоб почати вчитися, не потрібно.
– Практично: у Вас буде можливість практикувати отримані знання завдяки завданням до уроків.
– Комфортно: Ви вчитеся в тому місці, де перебуваєте, і в зручний для Вас час.
– Вигідно: в кінці навчання, за умови виконання домашніх робіт, Ви отримаєте сертифікат.

Пропонуємо Вам декілька відгуків студентів Біблійної школи «Помазання достатку і надлишку»:

«В Біблійній школі я вчуся 2 роки. Через Олега Ремеза, Дух Святий вчив мене мудрості Божої, любити людей, будувати відносини з людьми по Його мудрості, молитися, використовуючи обітниці з Біблії! Раніше я не вчилася в Біблійних школах. До цього я слухала багатьох проповідників, читала християнську літературу… Але ніде не знаходила знання про мудрість Божу. Тільки через вчення брата Олега я отримала знання про неї! »(Інна, Україна).

«Через навчання Олега Ремеза у мене є одкровення про те, що Бог мене любить, я не боюся до Нього приходити, навіть якщо щось зробила не так. Мені навпаки хочеться. Кажу: Дух Святий, картай мене, тому що не хочу, щоб хоч щось стояло між мною і Отцем. Тому мені зараз легко перемагати, коли неправильні речі приходять в моє життя. Мені набагато легше переносити труднощі »(Олена, Білорусь).

«У мене сьогодні правильніше усвідомлення себе і Бога. Раніше я себе ідентифікувала як плоть, в якій живе дух. А зараз, – як дух від Бога, який живе в моїй плоті. Я вчуся постійно тримати фокус на Духа Святого, стала більше приділяти часу практиці спілкування з Ним, розуміючи тепер найпершу необхідність в цьому. Все це завдяки Богу через Школу Олега Ремеза, де відкривається істина Божа і Сам Бог, Ісус Христос і Дух Святий »(Міла Ішутіна, Росія).

Ми очікуємо і Вас серед студентів ЗБШ «Помазання достатку і надлишку»!

Щоб почати вчитися заочно або стати помічником в поширенні навчальних матеріалів серед тих, у кого немає доступу до мережі Інтернет, Ви можете зв’язатися з деканом ЗБШ:

Телефон +38 095 870 51 80

e-mail: zaochna.shkola@gmail.com.

Напишіть нам за адресою:

«Місія Олега Ремеза»

Заочна біблійна школа

а / я 49

Київ

03190