Олег Ремез

 

Олег Ремез – глава правління «Місії Олега Ремеза», засновник і керівник Біблійної школи «Помазання Достатку і Надлишку» в Києві (Україна), пастор церкви «Перемога» в Обухові (Київська область), автор книг-підручників, організатор виїзних семінарів по Україні та за її межами.
З 1998 року Олег Ремез вчить християн практикувати Слово Боже. Першим етапом служіння було відкриття груп з вивчення Біблії.
У 2005 році відкрив Біблійну школу «Помазання Достатку і Надлишку». Матеріали школи допомагають християнам в пошуці і виконанні волі Божої для їх життя. На сьогоднішній день в Біблійній школі діє кілька напрямків: класи “Слава”, “Дари Духа Святого”, “Водійство Духа Святого”, “Закон сіяння та жнив”, “Слово Боже”, “Мудрість Божа”, “Покликання”, “Віра”. У школі відбулося понад 30 випусків, пройшло навчання близько 2000 студентів. Філії та заочні відділення школи відкриті в багатьох містах України, а також Росії, Бельгії, Німеччини, Португалії, Канаді та США.
На базі «Місії Олега Ремеза» діють також онлайн-проекти про біблійні принципи збереження здоров’я «Прийми і збережи своє зцілення» і для подружніх пар «Бесіди про потаємне». А також щотижня проходять служіння зцілення (стаціонарно та онлайн).
«Місія Олега Ремеза» є генеральним партнером молитовного проекту «Ми в злагоді».
Детальніше про «Місію Олега Ремеза» тут.
З дружиною Світланою виховують доньку Анну.