Слава

“і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!” (2 Хроніки 7:14).

Клас «Слава» почав роботу з грудня 2015 роки як оновлена ​​версія класу Біблійної школи «Покликання».

Спасіння – це не фундамент для життя, це тільки двері в нове життя. Підставою для життя є послух Господу. А через послух Господу являється Божа слава в житті кожної народженої згори людини.

Матеріал класу «Слава» – це послідовно представлене послання про послух Господу.

Матеріал курсу навчання складається з 5 частин. Кожна з них є базовою і формує правильне розуміння кожної наступної частини.

Мета першої частини курсу – пробудити у студента бажання бути слухняним Господу.

Друга частина відкриє різні аспекти слави, а також як, в чому і через кого може проявлятися слава. Тут основний акцент – на славу, приготовлену Богом для кожної людини.

У третій частині матеріалу класу «Слава» йтиметься про славу Господа Ісуса, як взірець прояву слави для кожної людини.

Четверта частина відкриє розуміння слави кожної людини в його покликання або місії від Бога. Це уроки більш практичного розуміння слави. Матеріал розкриє різні боки покликання як форми послуху Господу і явища індивідуальної слави Божої.

П’ята частина повністю присвячена стратегії молитви входу в Божу славу для життя в цій славі. Студенти дізнаються, як практично входити в святу Божу присутність на такий рівень, коли душа і тіло не перешкоджають чути голос Господа і приймати від Нього завдання для життя в Його славі.